מדפסת רב תכליתית

דף הבית >> מאמרים >> מדפסת רב תכליתית
מדפסת רב תכליתית
איך יודעים שאפשר להפסיק לחפש? עכשיו אתם יודעים. גלשו סביב והיווכחו- כל מה שאתם עשויים להיזקק לו במשרדכם נמצא בטווח עין, במרחק קליק במקלדת... חברת אלגין מציעה ללקוחותיה קנייה או השכרה של מכלול פריטים מרכזיים ונדרשים לכל משרד ובהם: מדפסות, מדפסות משולבות, מגרסות, מכשירי פקסימיליה ועוד.

כל משרד נדרש להפיק מסמכים. יש משרדים קטנים, ביתיים, העשויים להסתפק במדפסת פשוטה, המופעלת באמצעות דיו, מתאימה להדפסת מסמכים בודדים, בקצב איטי למדיי. לעומתה- משרדים גדולים הנדרשים להפיק כמויות גדולות של מסמכים בתדירות גבוהה, לשלוח ולקבל חומר לעתים תכופות, באופן רציף ושוטף, עשויים להיזקק למדפסת משולבת, הכוללת במכשיר אחד פונקציות אחדות ובהן: מדפסת, סורק, מכונת צילום ופקסימיליה.

המדפסת הרב תכליתית המשוכללת והמתקדמת ביותר היא מדפסת לייזר צבעונית, המסוגלת להפיק כמות רבה מאוד של הדפסות באיכות מעולה ובמהירות רבה.

כאשר אנחנו ניצבים בפני הצורך לבחור מדפסת, חשוב לאמוד את מחירה  מול התקציב שלנו המוקצה לרכישתה, את עלותה מול התועלת הצפויה ממנה, את ייעוד השימוש בה ומשכו ועוד.

לשם כך אתם מוזמנים להתייעץ עם נציגי השירות של החברה, אשר ישיבו לכם על כל שאלה, יתנו לכם מענה לכל ביקוש ולכל צורך, יסייעו לכם לאפיין את הצרכים ואתה השימוש המיועד במדפסת ועל פי מכלול הנתונים ימליצו לכם על המדפסת העשויה להתאים לכם ביותר בשקלול כל הנתונים.

יתרונותיה ויעילותה של מדפסת משולבת
מדפסת משולבת מתאימה למשרדים גדולים, אשר לא אחת נדרשות בהן מדפסות משולבות  אחדות בשל היקף העבודה וכמות העובדים הנדרשים להשתמש בה לצרכי עבודתם.

עלות מדפסת משולבת ודאי זולה יותר מעלות כל אחד ממרכיביה (כל אחד מהם מהווה מכשיר נפרד הממלא פונקציה ייעודית). שילובם במכשיר אחד חוסך לא רק כסף אלא גם מקום וגם זמן: אין צורך לגשת למכשיר נפרד ולא אחת להמתין עד שמי מעובדי המשרד יסיים את השימוש בו.

חברת אלגין מציעה לכם את המדפסות הטובות בשוק. טכנאיה המקצועיים יתנו לכם מענה  ופתרון לכל בעיה העלולה להתגלע במהלך השימוש בה. בחנות הווירטואלית שלנו כמו גם בחנות הממשית תוכלו להתוודע אל מגוון מוצרים שלא ניתן לתאר עבודה של משרד בלעדיהם.

בתחתית העמוד ממתין לכם טופס מקוון ליצירת קשר אנושי. מלאו בבקשה  את פרטיכם האישיים ונציג מטעם החברה יחזור אליכם בתוך זמן קצר. לחלופין- זמין עבורם גם טלפון נייד שמספרו מופיע אף הוא בתיבת הטופס.

 טופס צור קשר  מלאו פרטיכם בטופס  ונציגנו יחזור אליכם בהקדם  או התקשרו:  0546-496565     פקס: 09-794172
אלגין - שירותי מכירה, השכרה, תיקון - מדפסות | משולבות | מכונות צילום | מגרסאות | דפוס דיגיטלי | סורקים | ציוד היקפי  טלפון: 0546-496565  | פקס: 09-794172

 

מטי ש"י