מכונות צילום

דף הבית >> מאמרים >> מכונות צילום
מכונות צילום
קשה לתאר עבודה שוטפת של משרד בהעדר מכונת צילום.  בשל החשיבות והתלות במכונה זו, אשר דגמים משוכללים שלה, הן בשחור לבן והן בצבע, המוצעים לכם בחברתנו מאפשרות לכם להסתייע בה גם לסריקה וגם לשליחת פקסים.

נציגי השירות המקצועיים, אשר שירות לקוחות הוא לא רק ערך מרכזי, חיוני וחשוב כשלעצמו, בחזון החברה שהם נציגיה אלא בא לידי ביטוי בזמינות ובנכונות להגיש כל שירות נדרש בכל מקום ובכל זמן, יסייעו לכם בבחירת המכונה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

אחד היתרונות המובהקים שבשלהם העדפת מוצרי החברה היא טבעית ומתבקשת הוא הייעוץ המקצועי שבאמצעותו מסייעים לכל לקוח לאפיין ולהגדיר את הצרכים, את אופן השימוש במכונת הצילום ובעיקר את היחס המיטבי בין עלות המכונה  ובין התועלת המופקת ממנה.

מכונת צילום, חיונית ונדרשת בכל משרד, היא רק אחד ממגוון המכשירים והאביזרים המאפשרים למשרד למלא את ייעודו על הצד הטוב ביותר. אצלנו תמצאו גם מדפסות משולבות, מגרסות, סורקים, ציוד היקפי (לרבות ציוד קצה), שירות של דפוס דיגיטלי ועוד.

לקנייה או להשכרה
אתם מוזמנים להתוודע אל המגוון העשיר של מוצרי החברה, שניתן לקנות אותם או, לחלופין, להשכירם. נציגי השירות נגישים וזמינים לכל מענה. בחברת אלגין תמצאו לא רק אוזן קשבת אלא גם פה מציע וממליץ.... תחת קורת גג אחת – מה שחוסך זמן,  מאמץ, כסף וכיתות רגליים בין ספקיות שונות – תוכלו למצוא את חלק הארי ממכלול הציוד לעבודה משרדית שוטפת ואפקטיבית.

יחד עם קבלה ותעודת אחריות על מכונת הכתיבה שתרכשו תקבלו גם תחושה של שקט וביטחון במחויבותה הבלתי מתפשרת של החברה להעניק לכם כל סיוע שיידרש לצורף הפעלה ושימוש תקינים במכונת הצילום.

לאיכות הצילום והסריקה יש חשיבות מכרעת, הואיל וכל מסמך עשוי להידרש בשלב  כל שהוא. כאשר הוא נשמר,  מתויק ומתועד במקום נוח לשליפה, הוא אמור לאפשר פענוח מהיר וקל של הכתוב בו. רכישת מצלמה  בחברתנו מהווה ערובה  לאיכות.

במשרדי החברה ( אתם מוזמנים בכל עת. הזמנה פתוחה בעינה עומדת) ובאמצעות הטלפון והדואר האלקטרוני תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי, הייעוץ וההמלצות לרכישת מכונת צילום שתיתן לכם מענה מיטבי לצרכים שלכם.

טבעי ולגיטימי לא להסתמך רק על עדותנו אל אודות עצמנו, שהרי ידוע כי " אין הנחתום מעיד על עיסתו". לקוחות רבים- הם שיעידו, הם שיגידו- עשויים להיות עדים אובייקטיביים לשביעות רצונם המלאה ממכונת הצילם שרכשו בחברה. נשמח לקשר אתכם עם אחדים מהם.

 טופס צור קשר  מלאו פרטיכם בטופס  ונציגנו יחזור אליכם בהקדם  או התקשרו:  0546-496565     פקס: 09-794172
אלגין - שירותי מכירה, השכרה, תיקון - מדפסות | משולבות | מכונות צילום | מגרסאות | דפוס דיגיטלי | סורקים | ציוד היקפי  טלפון: 0546-496565  | פקס: 09-794172

 

מטי ש"י