על פקסים ומכונות צילום

דף הבית >> מאמרים >> על פקסים ומכונות צילום
על פקסים שיוצאים מכלל שימוש ועל מכונות צילום שנכנסות לשימוש
למה פקסים חולפים מהעולם?


מרגישים שדורכים במקום? שהעולם מציע חידושים המקלים על העבודה במשרד ומייעלים אותה ואתם עדיין לא התנסיתם בהם? אתם מוזמנים להתחיל את הצעד הראשון- אות וסימן לאחרים שיבואו בעקבותיו- אל הקדמה.

לרשותכם מדפסות משולבות,הכוללות גם מכשיר פקסימיליה, מכונת צילום וסורק, המייתרות את מכשיר הפקס האיטי, המיושן  והבזבזני שברשותכם. לרשותכם ( ולשירותכם!) נציגי שירות של חברת אלגין ליידע ולהשכיל אתכם על אודות מגוון המכשירים  שייעלו את העבודה שלכם, יחסכו לכם זמן ויאפשרו לכם להפיק תוצרים ויזואליים מרשימים וברורים, איכותיים ועמידים.

מדפסות משולבות כמו גם מכונות צילום עם כרטיס למדפסת מאפשרות לכם לבצע במהירות וביעילות הפקת מסמכים והעברתם לגל יעד נבחר. טובי האנשים בתחום המדפסות בכלל והמדפסות המשולבות יסייעו לכם להחליף את המכשיר הישן שברשותכם ולעלות שלבים אחדים במדרגות הקדמה הטכנולוגית.

מדפסת משלבת תחסוך לכם מקום במשרד. ריכוז ממשקים שונים במכשירה אחד מאפשר שליטה ובקרה נוחים יותר על זרימת העבודה תוך כדי יכולת להבחין מה  קורה  בכל נקודת זמן בה, בכל שלב.

טכנאי החברה יסייעו לכם לתפעל את המכשיר ובמידה שיידרשו- יתקנו כל תקלה. מי מכם שחוששים לעבור למכשיר יעיל ומתקדם יותר יכולים להתרגל ולהסתגל אליו בהדרגה  על ידי השכרתו לתקופת זמן קצובה, אשר במהלכה ייחשפו אל הפונקציות השונות הקיימות בה וילמדו לתפעל אותה לשימושם.

מכונות צילום עם כרטיס מדפסת
לרשותכם מגוון מכונות  צילום מתקדמות עם מדפסת המסוגלות להפיק  צילום דיגיטלי. מכונת צילום כזאת מסוגלת להפיק עשרות העתקים בדקה,  לסרוק כמות גדולה  של העתקים. המכונה כוללת כרטיס מדפסת וכרטיס רשת מובנים בה וקיבולת הנייר המרבית בה נאמדת בכ- 1200 דפים.

מכונת צילום זו הופכת את מכונות הצילום הרגילות, הפשוטות לאטיות ולמסורבלות. הן יוצאות בהדרגה מכלל שימוש, במיוחד במשרדים שקצב העבודה בהם ותפוקותיה מחייבים  שימוש במכשור איכותי, חזק ומהיר יותר.

בחברת אלגין יספקו לכם את כל המידע הנדרש לקבלת החלטה  על רכישת המכשירים הנדרשים לכם במשרד. היועצים הם אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה, המכירים את כל הציוד שהחברה מציעה הכולל: מכונות צילום, מכשירי פקסימיליה, מגרסות, סורקים ועוד ומסוגלים לאפיין השימושים השונים שלכפם ועל פיהם, ולאחר בחינה יסודית של אופן השימוש השונים במשרד, להציע לכם חלופות טובות ויעילות יותר, אשר ישפרו וישדרו ללא ספק את איכות העבודה, את ההספקים ואת התפוקות.

אין סיבה לא להתקדם למכשירים איכותיים ואפקטיביים יותר אשר יקלו על העבודה במשרד וייעלו אותה. נשמח לסייע לכם לבחור את המכשירים שהודות להם תיחשפו אל עולם המחר כבר היום.

 טופס צור קשר  מלאו פרטיכם בטופס  ונציגנו יחזור אליכם בהקדם  או התקשרו:  0546-496565     פקס: 09-794172
אלגין - שירותי מכירה, השכרה, תיקון - מדפסות | משולבות | מכונות צילום | מגרסאות | דפוס דיגיטלי | סורקים | ציוד היקפי  טלפון: 0546-496565  | פקס: 09-794172

 

מטי ש"י