בין טונרים לדיו

דף הבית >> מאמרים >> בין טונרים לדיו

בין טונרים לדיו-  אתרו את ההבדלים

אם אתם מתלבטים בין מדפסת  דיו ,הפועלת באמצעות ראשי דיו, לבין מדפסת לייזר, הפועלת באמצעות טונר, אנחנו  כאן, למענכם ובשבילכם, כדי לאפיין ולהגדיר את הצרכנים ואת השימושים, כדי לאפשר לכם בחירה נכונה ומושכלת, אשר תיצור את האיזון הנדרש בין עלות לתועלת.
מדפסת מהווה חלק בלתי נפרד מכל משרד ולמעשה- כמעט בכל בית. רובנו ככולנו נזקקים להדפסת מסמכים שונים, עבודות, מזכרים ועוד. אנחנו מציעים לכם מגוון של מדפסות בכלל ומדפסות משולבות, רב תכליתיות, בפרט.
עמידה על  ההבדלים בין טונר לדיו היא פועל יוצא של ההבדלים בייעודן של המדפסות, במטרה  אשר לשמה  הן נרכשות, בהיקף הפעולה הצפוי להן, בטיב  ובאיכות ההדפסה  ועוד. אם המשרד שלכם קטן, מספר העובדים הצפויים להיזקק לשירותי המדפסת בו  מצומצם והתקציב מוגבל, ניתן להסתפק במדפסת דיו רגילה.  לעומת זאת- כאשר מדובר במשרד גדול, המעסיק עובדים רבים,  המייצר מסמכים רבים, לרבות כאלה  הנדרשים בצבע, ברזולוציה גבוהה ובאיכות ללא פשרות, מדפסת צבעונית משולבת הפועל על טונר (מדפסת לייזר) תעשה את העבודה  על הצד הטוב ביותר.

בין אם מדובר בבית פרטי, או במשרד שוקק חיים – אתם זקוקים לעבודות הדפסה לכל אורך העבודה שלכם. בכל משרד,מקטן ועד גדול, הפקס מהווה אמצעי תקשורת חשוב עם הלקויות והשותפים, בעוד במהלך העבודה השוטפת בבית המדפסת דרושה למטרות לימודים, עבודה וגם הנאה.

בחברתנו תוכלו לקבל מידע וייעוץ שיאפשרו לכם להבחין בין הסוגים השונים. נציגי השירות שלנו יסייעו לכם לאפיין הצרכים ואת השימושים המיועדים למדפסת ולהציע לכם חלופות אחדות, בכפוף  לאפשרות התקציבית שלכם
מכונות צילום, סורקים, מגרסות, דפוס דיגיטלי, ציוד היקפי ומגוון מדפסות ומדפסות משולבות- למכירה ולהשכרה- מוצגות לכם באתר ובחנות ומוצעות במחירים נוחים
מוצרים מתכלים
גם הדיו וגם הטונר הם מוצרים מתכלים, אבל היות שהטונר  - בניגוד לדיו הנוזלי- עשוי אבקה, הוא מחזיק זמן רב יותר ולכן ניתן להפיק ממנו יותר. אין ויכוח על כך שמדפסות הלייזר איכותיות, מהירות וחסכוניות יותר מבחינת "החומר הפעיל" בהן, אולם מחירן הכולל גבוה יותר, ודאי כאשר מדובר במדפסת משולבת, המיועדת להדפסת צבע, וכוללת סורק, מכונת צילום ופקסימיליה והיא, כשלעצמה, מהווה לא רק סביבת עבודה אפקטיבית אלא משרד שלם.
לקבלת מידע מלא ומפורט על אודות ההבדלים בין טונרים לבין דיו אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות הטופס המקוון המופיע בתחתית דף הבית. אכן, אתם מוזמנים להרגיש בבית, חופשיים לשאול כל שאלה שהיא על אודות מבחר המוצרים, העלויות, אופן השימוש וכל מה שיקל עליכם לבצע את העבודה הנדרשת באיכות, ביעילות ובמהירות. בהצלחה!

 טופס צור קשר  מלאו פרטיכם בטופס  ונציגנו יחזור אליכם בהקדם  או התקשרו:  0546-496565     פקס: 09-794172
אלגין - שירותי מכירה, השכרה, תיקון - מדפסות | משולבות | מכונות צילום | מגרסאות | דפוס דיגיטלי | סורקים | ציוד היקפי  טלפון: 0546-496565  | פקס: 09-794172

 

מטי ש"י